Jak vám to usnadníme

Pamatujete si všechny vaše revizní kontroly? Jaké vám v nejbližší době propadají? Máte je všechny v pořádku? Přesně s tímto vám můžeme pomoci.

Ať už máte povinnost provádět revizní kontroly ze zákona nebo chcete jen zajistit bezpečí své rodině, největší překážkou bývá včasné připomenutí propadající revizní kontroly. Málokdo si pravidelně vzpomene, natož aby věděl přesně, které revize má dělat, a které se ho týkají.

Platforma Revorg je tu přesně za tímto účelem. Poradí vám, jaké revizní kontroly máte provádět a v jakých intervalech. Tyto intervaly vám pohlídá a dá vám včas vědět, že bude třeba provést novou revizní kontrolu. Poradí vám také, co si připravit, případně jak revizní kontrolu provést, pokud k ní není třeba revizní technik.

Co vám to přinese?

Už nezapomenete na provedení revizní kontroly a tím nepřijdete o pojistné plnění v případě vzniku škodné události. Nebudete se již vystavovat nebezpečí porušení legislativních nařízení, pokud máte povinnost provádět revizní kontroly.

  • Přehled o nutných revizních kontrolách.
  • Včasné připomenutí revizních kontrol.
  • Popis, jak se na revizní kontrolu připravit.
  • Vyšší bezpečnost vašeho objektu.
  • Splnění legislativních povinností z vaší strany.
Jak vám usnadníme revizní kontroly

Co vás to bude stát?

Správa a připomínání revizních kontrol je zdarma. Sami víme, jak je těžké uhlídat všechny revizní kontroly. Revizní technici jen málokdy sami hlídají vaše revizní kontroly a musíte se stále připomínat. A proto jsme vytvořili tento portál, který se o připomínání postará vám.

Nezapomeňte na vaše revizní kontroly

Chci zvýšit bezpečnost svého domova a začít si zdarma hlídat pravidelné revize svých spotřebičů.